יש לך 0 מוצרים בסל 
דף הבית | אודות | מבצעים | מאמרים | תקנון האתר | צור קשר מועדון לקוחות
חתול או כלב בררנים ידועים ביכולות שלהם לא לאכול ימים שלמים ובמקרים רבים קשה למצוא את האוכל אשר יעורר בהם את הרצון לאכול, חברת BEFOOD הינה חברה עם יותר מ-20 שנות ניסיון בתחום מזון בעלי החיים, בעלי החיים שלכם יקבלו למעשה מזון על עבורם, פרולייף הינו מזון מזין, טעים ואיכותי המותאם באופן מושלם לחיות המחמד שלכם , פרולייף מותאם אישית עבור כלבים וחתולים ומבוסס על צרכיו האישיים של החבר הפרוותי שלכם.
 
כאשר אנו מגיעים לבחירת מזון עבור חיית המחמד שלנו עלינו לשאול את עצמנו מספר שאלות:
- האם האוכל איכותי מספיק?
- האם האוכל טעים מספיק? 
- האם האוכל נעשה על ידי חברה שאנו מרגישים בנוח לתמוך בה ובחזון שלה? 
- האם בריאות כדור הפרווה שלנו חשובה לנו?
- האם אנו רוצים כי פרוותו של בעל החיים שלנו תהיה בוהקת ובריאה?
במקרה של מזון פרולייף, תוכלו לענות כן על כל השאלות היות ומדובר במזון טעים, איכותי, מזין ומספק אשר מיוצר על ידי חברה התורמת חזרה לסביבה.
 
בנוסף לכל אלו פרולייף ידאג להשאיר את פרוותו של בעל החיים שלכם בוהקת, בריאה ורכה למגע. 
 
מדובר על מזון חתולים מסוגי פרימיום וסופר פרימיום המיוצר תחת תקני ייצור באיכות הגבוהה בעולם.
אז אם אתם מאמינים כי מגיע לבעל החיים שלך לאכול מזון איכותי, בריא ומזין, כזה שיאכל בשמחה ויחיה בבריאות בזכותו תנו לו prolife. 
מה הופך את פרולייף למזון כל כך מוצלח אתם שואלים? זה מתחיל בבשר מובחר של מגדלים איטלקים מהטובים ביותר ועד טכנולוגיות מזון המסייעות לעיכול ולטעם ומגיע עד טכנולוגיות ואמצעים אקולוגים ששומרים על הסביבה והטבע. 
 
המזון של חברת פרו לייף הוא על בסיס של בשר טרי ולא שאריות, זו היא טכנולוגיה חדשה הנקראת ניו נוטרישן- ולמעשה מבטיחה להעניק לחיית המחמד שלכם כל מה שהיא זקוקה לו. 
ניתן למצוא את הפרולייף, הגולוסי והסטיל מאותו המפעל BEFOOD בעוד שהפרולייף הינו על בסיס בשר טרי ומיובש סה"כ 50 אחוז, מזון הגולוסי מכיל 20% בשר מיובש ואורז, בעוד שוהסטיל הינו 12 אחוז בשר ואורז, כמו כן ניתן למצוא גם פרולייף - ללא דגנים סנסטיביטי.
 
אז אם החתול שלכם לא אוכל והכלב שלכם בררן ורוצה לאכול רק אוכל רטוב, תנו להם prolife אשר יגרה אותם לאכול באמצעות הארומה, הטעם והמרקם המושלמים - אפילו אתם תקנאו בהם! 
צור קשר מהיר
אבן גבירול 170 תל אביב   |   טל: 1700-700-716, 03-5440331   |   פקס:03-5462297   |   info@ex4pets.co.il
אפיק פרסום בניית אתרים